Ми надаємо всі послуги, необхідні вашому сайту: реєструємо домени та підтримуємо їх на власних серверах імен, надаємо хостинг, оформлюємо торговельні марки та SSL-сертифікати.

NIC.UA був створений у 2007 році. Засновники компанії Андрій Хветкевич та Сергій Булах першими в Україні розробили програмне забезпечення, що повністю автоматизує процес реєстрації доменів. Ми перші і поки що єдині впровадили сервери імен власної розробки. Записи на них оновлюються миттєво та можуть працювати за протоколами IPv4 та IPv6.

Наша мета — надійна та безпечна робота вашого проекту, тому ми прагнемо до безвідмовної роботи сервісів. Також ми допомагаємо оформити продаж та купівлю доменів, сайтів та цілого бізнесу. Ми розуміємо, що домени та сайти — це інтелектуальна власність, і ніколи не передаємо інформацію про них третім особам без ретельної перевірки.

Наші клієнти - малий і середній бізнес з усього світу, а також приватні особи. Сайт NIC.UA працює на трьох мовах і приймає будь-які платіжні інструменти, що дозволяє замовити українські домени з будь-якої країни.

Працювати з NIC.UA вигідно: у нас діє партнерська програма, бонусна система оплати та спеціальні знижки для постійних клієнтів.

Ми все автоматизували! Тому у NIC.UA всього п’ятнадцять співробітників. Кожен з них піклується про те, щоб створити затишний дім для вашого сайту. Знайомтесь з частиною нашої команди:

Олена Моргуненко
відповідає на питання про фінанси
Дмитрій Хветкевич
читає думки користувачів, керує підтримкою
Вячеслав Лученінов
слідкує, щоб нічого не ламалось
Маргарита Свистун
оплачує рахунки партнерів
Андрій Хветкевич
він тут найголовніший
Олексій Момот
готовий допомогти в будь-яку хвилину
Анна Набіулліна
придумує акції
Юлія Бєлая
завідує фінансами
Ірина Хветкевич
мама найголовнішого
Команда NIC.UA