В кібер-понеділок повертаємо 50% за продовження замовлень

cybermonday

Тільки сьогодні за нові замовлення та продовження вже існуючих ми автоматично повернемо 50% від суми рахунку на ваш бонусний рахунок. Це в п’ять разів більше бонусів, ніж зазвичай! Бонусами ви зможете сплачувати наступні замовлення.

Увага: бонусы не нараховуються за використання власної хмари та при продовженні архівних тарифів хостингу.

Зареєструвати домен

Чорна п’ятниця: знижка 30% на реєстрацію доменів та хостингу!25—28 листопада

blackfriday

Чорна п’ятниця на NIC​.​UA почалась прямо зараз! З 25 по 28 листопада включно реєструйте домени, хостинг для сайту з кодом купону BLACKFRIDAY2016 та отримуйте знижку 30%.

Не забувайте: код діє тільки для нових замовлень, при його використанні ми не нараховуємо бонуси.

В останній понеділок листопада ми також готуємо сюрприз. Слідкуйте за новинами!

Зареєструвати домен

Як ми створювали новий сайт

new-website
Скільки файлів знадобилось, щоб створити новий сайт NIC.UA? Читайте в нашому блозі про те, як разом з компанією Stfalcon.com ми створили найкращий в Східній Європі сайт реєстрації доменів та хостингу.

Дізнатись більше про сайт

Детальніше

Знижка 5% при оплаті через WebMoney

webmoney-discount

Оплачуйте будь-які послуги NIC.UA через систему WebMoney та отримуйте додаткову знижку 5%.

Знижку ми нараховуємо автоматично, вводити код купону не потрібно. Скористайтесь моментом — поки що ми не встановили термін завершення акції :)

Повертаємо 50% за нові замовлення!1—25 вересня

bonus-points-50%

Осінь розпочалась, а в нас все ще літній настрій — вирішили розслабитись та подарувати вам знижку 50% на нові домени та хостинг :)

Розкриваємо деталі: до 25 вересня ми повернемо на ваш бонусний рахунок 50% від всіх нових замовлень на домени та хостинг. Це в 5 разів більше бонусів, ніж зазвичай! Бонусами можно оплачувати нові замовлення та продовжувати вже існуючі. Детальніше про бонуси.

Щоб взяти участь в акції, вам не потрібні коди купонів: бонуси будуть нараховані автоматично одразу після оплати замовлення.

Зареєструвати домен

Знайомтесь з нашим новим сайтом!

new-website

Ми створили сайт, з яким зручно та приємно працювати: в нього проста навігація та багато нових можливостей. Наприклад, на новому NIC.UA з’явився розширений пошук доменів, що підбирає синоніми, має фільтри та транслітерацію — обрати красивий домен стало простіше!

Скоро ми детальніше розповімо про те, як створювали новий сайт, про його можливості, про те, як найкращі дизайнери інтерфейсів Олександр Зайцев і Олександр Колодько проводили дослідження і створювали чудовий дизайн. Також ми розповімо про складну технічну частину, розробкою якої займалась компанія Stfalcon.

Якщо вам незвичний новий інтерфейс, старий сайт NIC.UA буде доступний за адресою old.nic.ua ще два місяці.

Будемо вдячні за ваші відгуки та повідомлення про помилки!

Залишити відгук

Знижка до Дня народження!23—30 червня

HappyBirthday
В червні нам виповнилося 9 років! Подарунок для вас — святкова знижка до нашого Дня народження. Щоб отримати знижку 25% на домени і хостинг для сайту, використайте код купону NEWNIC9 на останньому кроці оформлення замовлення. Код буде діяти весь червень (до 30.06.2016).

Зареєструвати домен

Велика знижка на всі домени

20BEFOREMAY
Продовжуйте домени сьогодні та заощаджуйте, адже вже 1 травня 2016 року вартість українських доменів зросте в середньому на 25%. Щоб отримати знижку 20% на реєстрацію будь-яких нових доменів, використайте код купону 20BEFOREMAY до 30 квітня.

Зареєструвати домен

Детальніше

Продовжуйте домени та хостинг автоматично

Autorenewal
На нашому сайті з’явилася нова послуга автоматичного продовження замовлень — тепер у вас є можливість підключити платіжну картку до свого аккаунту і продовжувати строк дії доменів та хостингу вчасно. На нашому сайті з’явилася нова послуга автоматичного продовження замовлень — тепер у вас є можливість підключити платіжну картку до свого аккаунту і продовжувати строк дії доменів та хостингу вчасно.

Прив'язати картку

Детальніше