Домен .ua підтримує символи латинської абетки, не підтримує інтернаціональні символи (кирилицю).

Мінімальна кількість символів складає 1, максимальна кількість — 63.

Більш детально про особливості реєстрації приватних доменних імен в регламенті: Правила домену .UA

Перевірити домен в зоні .ua

.ua

Придбати доменне ім’я .ua

У NIC.UA є бонусна програма для клієнтів, яка дозволяє реєструвати домени дешевше. Ціна домена .ua залежить від накопиченної вами знижки. Ставайте учасником партнерської програми, щоб збільшити свої бонуси.
Здійсніть трансфер домену до нас та отримайте постійну знижку 15%.

Авторизуйтесь для перегляду цін з урахуванням персональної знижки.
Період Ціна Сума Економія
1 рік 1 983,51 ₴ 1 983,51 ₴

Купівля домену в інших зонах

Доменна зона .UA — перший національний домен для України. Це один з найбільш привабливих доменів. Проте його реєстрація має свої нюанси, про які потрібно знати наперед.

Особливості домену

Домен .UA — перша національна доменна зона України (ccTLD) верхнього рівня. Вона була делегована в грудні 1992 року. У ролі керуючого реєстром домену виступає компанія «Хостмастер». Сьогодні домен перебуває серед лідерів за кількістю реєстрацій в Україні — понад 18 тис. доменних імен, а в сумі з національними субдоменами другого і третього рівня (.BIZ.UA, .KIEV.UA і т.д.) — понад 550 тис. імен . Відмітна особливість .UA — реєстрація домену дозволяється тільки за наявності власної торговельної марки (ТМ). Купівля домену .UA дозволяється власникам реєстраційних свідоцтв, які підтверджують право володіння українською або міжнародною ТМ, що зареєстрована за стандартами WIPO (Мадридського протоколу) і має у своєму розпорядженні територіальне розширення на дію в межах України. Водночас доменні імена повинні бути точною копією зареєстрованої ТМ. Це означає, що домени в зоні .UA мають право делегуватися виключно, якщо цільове доменне ім'я цілком або своїм компонентом другого рівня (тобто, до символу «-», не включаючи його) за орфографічним написанням співпадає з написанням товарного знаку, який належить стороні, що подала заявку на делегування імені в зоні .UA. Під написанням доменного імені в цьому разі розуміється його транслітерація латиницею за відповідними правилами.
Процедура розв’язання доменних спорів UA-DRP.

Переваги використання домену .UA

  • досить впізнаваний домен, добре відомий українським інтернет-користувачам;
  • коротке ім'я домену, яке однозначно асоціюється з Україною і дає зрозуміти, що сайт орієнтується на український сегмент інтернет-аудиторії та/або ринку;
  • зареєстровані тут ресурси будуть викликати більше довіри у користувачів завдяки вимозі щодо наявності власної ТМ.

Технічні сторони реєстрації

  • зареєструвати домен на .UA можна протягом 3-х днів після оплати реєстрації та подачі документів, за умови, що у вас вже є зареєстрована ТМ. Якщо її у вас ще немає, юристи NIC.UA можуть вам допомогти в оформленні та реєстрації ТМ;
  • мінімальний термін делегування доменного імені — 1 рік, максимальний — 2 роки;
  • пріоритетний період пролонгації зареєстрованого імені після закінчення терміну делегування — 28 днів;
  • дозволена довжина доменного імені — від 1 до 63 комбінацій символів (цифри та/або латинські літери).
Регламент публічного інтернет-сервісу WHOIS: Регламенти публічних сервісів