Зміни у життєвому циклі українських доменів

Навесні 2022 року ми повідомляли про зміни у життєвому циклі українських доменів. Вони вводились для збереження доменів, які неможливо було подовжити у період активних бойових дій в нашій країні.

Наразі адміністратори доменів оголосили про нові зміни:

  • З 1 травня 2023 року Redemption період зменшиться до 30 діб, за основним регламентом. Також ціна відновлення збільшується до показників, вказаних на сторінці цін у кожному домені;
  • Домени, які потраплять у Redemption період до 1 травня 2023 року автоматично будуть видалятись з 1 листопада 2023 року.

Це стосується наступних доменів: ua, com.ua, org.ua, kyiv.ua, kiev.ua, ivano-frankivsk.ua, if.ua, poltava.ua, pl.ua, uzhgorod.ua, uz.ua, cherkasy .ua, cherkassy.ua, ck.ua, chernihiv.ua, chernigov.ua, cn.ua, chernivtsi.ua, chernovtsy.ua, cv.ua, kherson.ua, ks.ua, kirovograd.ua, kr.ua , ternopil.ua, te.ua, rivne.ua, rovno.ua, rv.ua, vinnica.ua, vn.ua, khmelnitskiy.ua, km.ua, lutsk.ua, volyn.ua, lt.ua, zhitomir .ua, zt.ua, dn.ua, donetsk.ua, kh.ua, kharkiv.ua, kharkov.ua, lg.ua, lugansk.ua, net.ua, sm.ua, sumy.ua, zaporizhzhe.ua , zp.ua, in.ua, od.ua, odessa.ua, odesa.ua, mk.ua, nikolaev.ua, mykolaiv.ua, dp.ua.

До 1 травня 2023 року ці домени можливо відновити за ціною продовження.
Також повідомляємо, що з 1 квітня 2023 року будуть підвищені ціни на реєстрацію/продовження/відновлення доменів khmelnitskiy.ua та km.ua.
Реєструйте, продовжуйте та відновлюйте свої домени до того, як почнуть діяти нові ціни.